Blog Roku 2014


Tak jest! Próbuję swoich sił w rywalizacji o tytuł Bloga Roku! Już od 11 miesięcy skrobię sobie głupoty o filmach, ludziach znanych z dużego ekranu i staram się recenzować dla was co ważniejsze produkcje. Blog powolutku się rozwija, więc dlaczego by nie skorzystać z kolejnej szansy? "Filmowy wychodek" znalazł się w II etapie i właśnie tutaj potrzebna mi wasza pomoc. Otóż polega on na głosowaniu poprzez SMS. Wiem, że to nie lajk fejsbukowy, więc wymaga wielu ciężkich do ogarnięcia ruchów jak wzięcie telefonu do ręki i wystukanie paru znaków w oknie wiadomości, no i niezbędna jest też wolna złotówka na koncie. Wiem jak to wygląda w rzeczywistości, więc gdyby chodziło tylko o mój fejm, nie zawracałbym nikomu dupy, bo sam nie lubię nabijać korporacjom kabzy w imię głupich wyróżnień. Ale! Wysyłając takiego SMSa, nie tylko pomagacie mi jakoś tam zaistnieć w blogosferze, ale też wspieracie małe dzieci, które zaznały w swoim życiu przemocy. Otóż dochód z waszych SMSów idzie na fundację "Dzieci Niczyje". Na prawdę! Nie wzbogacę się ja, Onet, Blog.pl, ani żadna inna chujowa instytucja - po prostu pomożesz tym, którzy mają trochę gorzej. Za telefony i do roboty!
Koszt SMSa to 1,23 zł

Ważna informacja! Z jednego numeru można zagłosować na dany blog tylko raz, ale nie ograniczajmy się! Jest wiele ciekawych blogów, na które można oddać głos, a tym samym pomóc innym (tak namawiam do głosowania na konkurencję - jebać to, cel jest szczytny, więc mam gdzieś tytuły).

A żeby ułatwić wam sprawę, podsyłam numery na świetne, zaprzyjaźnione blogi filmowe, które regularnie czytam, a decyzję co do głosów pozostawiam już wam :)


ponapisach.pl - blog Patryka Karwowskiego, na którym opisuje on nie tylko najnowsze premiery, ale też przybliża mniej znane produkcje lat '90, wyróżnia zasłużonych filmowców i prowadzi ciekawe quizy filmowe.

SMS o treści: J11181, na numer: 7122
kulturawplot.pl to istna utopia dla stworzeń kulturożernych. Pełno tu rankingów, ciekawostek i tekstów naszpikowanych świetnym humorem. Bez sztywniactwa, lekko i interesująco.

SMS o treści: J11357, na numer: 7122 
Pana Piotra z gorna-polka.pl nie trzeba przedstawiać tym, którzy choć trochę filmowym dziennikarstwem się interesują. Choć jest to największy w Polsce blog filmowy, warto sprawić, by był jeszcze większy.

SMS o treści: J11547, na numer: 7122
mechaniczna-kulturacja.blogspot.com, to świetna, filmowa czytelnia, w której znajdziecie teksty na każdy temat związany z kinem i nie tylko. Chłopaki prężnie się rozwijają, więc warto byłoby im w tym pomóc.

SMS o treści: J11419, na numer: 7122 

Share on Google Plus

About Michał Gaca

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

0 komentarze:

Prześlij komentarz